Schack Béla(szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1929-1931. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai, Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó, Gottermayer kötése. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, első lap kissé kijár, egyébként jó állapotban.
Dr. Szalay József: A magyar nemzet története II. kötet. Bp., 1879, Weiszmann Testvérek. Aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Dr. Szalay József: A magyar nemzet története IV. kötet. Bp., 1883, Weiszmann Testvérek. Aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú
Kerekesházy József: Az utolsó szultán (A negyedik császárság). Claude Farrere bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, közepes állapotú (több lap kijár)
Dr. Dálnoki-Kováts Jenő-Dr. Ladányi Miksa: A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél sérült, belül a gerincnél kissé levált, lapok foltosan, egyébként jó állapotban.
A magyar történelem titkai; Híres cselszövések, különleges sorsfordulók, viszályok, alkuk és a mögöttük rejlő indokok. Bp., 2007, Reader's Digest. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
Bácska Vera(szerk.): Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. Források Budapest múltjából I. Bp., 1971, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.