Könyvek: Történelem

Tételek száma: 45

1898 Nagy Képes világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, Budapest, Franklin-Révai. 1. kötet, Ó-kor - keleti népek. Aranyozott gerincű bőrkötésben, néhány lap kijár
12833.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1898 Nagy Képes világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, Budapest, Franklin-Révai. 2. kötet, Ó-kor - a görögök története. Aranyozott gerincű bőrkötésben, sarkain picit sérült, egyébként jó állapotban
12834.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Dr. Szalay József: A magyar nemzet története IV. kötet. A millennium alkalmából átdolgozta és újból sajtó alá rendezte Dr. Baróti Lajos. 1073 illusztrációval és 118 melléklettel. Bp., 1896, Lampel Róbert. Képekkel illusztrált, félvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
12835.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

12836.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

12837.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

12838.

Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül ...

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

12839.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

12840.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

12841.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

12842.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

12843.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

12844.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft