https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jászay Pál: A magyar nemzet napjai. Pest 1846. Hartleben Konrád Adolf tulajdona. Első kötet. (csak egy kötet jelent meg). A végéből 58 oldal hiányzik, pár lap kijár, foltos.
12642.

Jászay Pál: A magyar nemzet napjai. Pest 1846. Hartleben Konrád Adolf tulajdona. Első kötet. (csak egy kötet jelent meg). A végéből 58 oldal hiányzik, pár lap kijár, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Rider Haggard: Kleopátra Egyiptom asszonya. Bp., 1889. Pallas. Aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben
12643.

Rider Haggard: Kleopátra Egyiptom asszonya. Bp., 1889. Pallas. Aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Geschichte der Franzözischen Revolution von A. Thiers Deutsch von Dr. Wilhelm Jordan 13.-16. Leipzig 1848, Otto Migani. Korabeli egészvászon kötésben / in full linen binding
12644.

Geschichte der Franzözischen Revolution von A. Thiers Deutsch von Dr. Wilhelm Jordan 13.-16. Leipzig 1848, Otto Migani. Korabeli egészvászon kötésben / in full linen binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Kerekesházy József: Az utolsó szultán (A negyedik császárság). Claude Farrere bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, közepes állapotú (több lap kijár)
12645.

Kerekesházy József: Az utolsó szultán (A negyedik császárság). Claude Farrere bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, közepes állapotú (több lap kijár)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú
12646.

Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Szluha Márton: Liptó vármegye nemes családjai. Bp., 2000, Heraldika Kiadó. Illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12647.

Szluha Márton: Liptó vármegye nemes családjai. Bp., 2000, Heraldika Kiadó. Illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Eötvös József: Magyarország 1514-ben I–III. kötet teljes! Harmadik kiadás. Budapest, 1892. Ráth Mór (Athenaeum ny.) 301 p.; 331 p.; 282 p. A három kötet aranyozott és festett egészvászon-kötésben, körben aranymetszéssel. KIssé kopott. Könyvtári duplum
12648.

Eötvös József: Magyarország 1514-ben
I–III. kötet teljes! Harmadik kiadás. Budapest, 1892. Ráth Mór (Athenaeum ny.) 301 p.; 331 p.; 282 p. A három kötet aranyozott és festett egészvászon-kötésben, körben aranymetszéssel. KIssé kopott. Könyvtári duplum

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Közepes állapotú félbőr kötésben.
12649.

Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Közepes állapotú félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, Maecenas. Használatlan reprint kiadás
12650.

Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, Maecenas. Használatlan reprint kiadás

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
12651.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
171,05
EUR
,
185,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások
12652.

Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával.
Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
57,89
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
12653.

Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz