Órák

Tételek száma: 19

Raymond Weil Othello női karóra 18 K aranyozással, számlapján briliánsokkal díszítve, vízálló, d: 2,3 cm / Raymond Weil Othello 18 K Au ladies watch, water resistant, d: 2,3 cm
11222.

Raymond Weil Othello női karóra 18 K aranyozással, számlapján briliánsokkal díszítve, vízálló, d: 2,3 cm /
Raymond Weil Othello 18 K Au ladies watch, water resistant, d: 2,3 cm

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,00
108,57
Raymond Weil Tango női karóra naptárral, másodpercmutatóval, vízálló, d: 3 cm / Raymond Weil Tango ladies watch, water resistant, d: 3 cm
11223.

Raymond Weil Tango női karóra naptárral, másodpercmutatóval, vízálló, d: 3 cm /
Raymond Weil Tango ladies watch, water resistant, d: 3 cm

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,42
74,29
Raymond Weil Nr. 9820 karóra 18 K aranyozással, másodpercmutatóval, briliánsokkal díszítve, vízálló, d: 3,3 cm / Raymond Weil Nr. 9820 18 K watch, water resistant, d: 3,3 cm
11224.

Raymond Weil Nr. 9820 karóra 18 K aranyozással, másodpercmutatóval, briliánsokkal díszítve, vízálló, d: 3,3 cm /
Raymond Weil Nr. 9820 18 K watch, water resistant, d: 3,3 cm

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
171,05
185,71
Art deco stílusú 15 köves Oneka Ankre zsebóra / pocket watch
11225.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Langendorf ezüst zsebóra sérült hátsó zsanérral, járó szerkezettel, de tisztításra szorul / Langendorf silver pocket watch with damaged back
11226.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Cornavin Antimagnetic mechanikus férfi karóra bőr szíjjal, iránytűvel, szépen jár / Cornavin Antimagnetic mechanical mens wristwatch with compass and leather strap, works well
11227.

Cornavin Antimagnetic mechanikus férfi karóra bőr szíjjal, iránytűvel, szépen jár /
Cornavin Antimagnetic mechanical men's wristwatch with compass and leather strap, works well

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
cca 1960 Longines Conquest mechanikus karóra eredeti szíjjal, tokkal, szép állapotban / cca 1960 Longines Conquest mechanic wristwatch in original box and with original wristband
11228.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
80,00
MOM fém mechanikus ébresztőóra, m: 10 cm
11229.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
cca 1970 Longines mechanikus női karóra eredeti dobozában, szép állapotban / cca 1970 Longines mechanic wristwatch in nice condition, in original box
11230.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
57,89
62,86
Régi, bútorba, vagy dísztárgyba építhető óraszerkezet. Javításra szorul d:6 cm
11231.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Cornavin Geneve 17 köves, mp-mutatós jól működő férfi karóra, szép számlappal / Swiss watch. Works well
11232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Acat stopperóra, működőképes, hátoldalán kopásnyomok, tokban / Acat stopwatch, works well
11233.

Acat stopperóra, működőképes, hátoldalán kopásnyomok, tokban /
Acat stopwatch, works well

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft