12822.
211. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
14 000 Ft
Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. kötet. Hetedik bÅ‘vÃtett kiadás. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban.