Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
872229
12699
211
Books: Minibooks
Tagore, Rabindranath: Hajótöröttek I-II. rész. Minikönyv, kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. 820311
12700
211
Books: Minibooks
Ludwig von Hörmann,:Grabschriften und Marterlen. Gesammelt und herausgegeben von Ludwig von Hörmann. Dritte Folge. Leipzig, 1896. Liebeskind 872334
12701
211
Books: Minibooks
Molnár István-dr. Hatala Pál: 100 éves az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület 1892-1992. íbp., 1992. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 872348
12702
211
Books: Minibooks
Putnok 700 éves. Miskolc, 1983. Minikönyv, 372. számú számozott példány, kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 872356
12703
211
Books: Minibooks
Tiszakeszi 650 éves. Miskolc, 1983. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 872353
12704
211
Books: Minibooks
Abaúj helytörténeti leírása. Miskolc, 1984. Minikönyv, 339. számú számozott példány, kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 872378
12705
211
Books: Minibooks
Várnai Zseni: Én mondom és te add tovább! Szeretettel köszöntjük a nemzetközi nőnap alkalmából 1975. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 872383
12706
211
Books: Minibooks
Szabó Lőrinc: Tücsökzene I-II. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 872360
12707
211
Books: Minibooks
Boldogkő vára 700 éves. Miskolc, 1983. Minikönyv, 308. sorszámozott példány, kiadói műbőr kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 872365
12708
211
Books: Minibooks
A' Tiszát a' Dunával öszve kaptsoló új hajókázható tsatorna (Vedres István). Kiadói műbőr kötés, reprint kiadás, jó állapotban. 872345
12709
211
Books: Minibooks
Borsodi várak. Miskolc, 1981. Minikönyv, 391. számú számozott példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 872341
12710
211
Books: Minibooks
Andruskó Károly: Balatoni színek. Bp., 1975. Minikönyv, 98. számú számozott példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, színes képekkel, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft