5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerince sérült, belül levált, viseltes állapotban.