Dr. Mangold Lajos-Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-IV. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap-és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, szép állapotban.
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai, Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó, Gottermayer kötése. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, első lap kissé kijár, egyébként jó állapotban.
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, hátlapja hiányzik!
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.