Kaán Károly: A természeti emlékek fenntartása. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10. szám. Bp., 1909, Pallas. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Brehm Alfréd: Az állatok világa I. kötet. A legújabb német kiadás nyomán teljesen átdolgozott, az új felfedezésekkel és a magyar vonatkozásokkal kiegészített új magyar kiadás, gróf Klebelsberg Kunó előszavával.Bp., Gutenberg. Aranyozott gerincű kiadói félbőr kötés, illusztrált, kopottas állapotban.