Alfred Brehm: Az állatok világa 4. Emlősök IV. Ormányos emlősök - Cetek - Ragadozó emlősök. Szerk. dr. Éhik Gyula. 9 színes és 56 fekete műmellékleten 114 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, viseltes állapotú (kötés levált)
Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
Alfred Brehm: Az állatok világa 6. Emlősök VI. Rágcsálók. Szerk. dr. Éhik Gyula. 9 színes és 61 fekete műmellékleten 120 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél. Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban
Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
Arthur Burgmann: Petroleum und Erdwachs. Darstellung der Gewinnung von Petroleum und Erdwachs. 1. Auflage. Wien. 1880. Hartleben egészvászon kötésben / in full leather binding
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.