Szabó Ignácz: A lég. Népszerű légtünettan (Meteorologia). Különös tekintettel hazánk légtüneti viszonyaira. A művelt rendek szükségeihez alkalmazva. Két földabrosszal és ábrákkal. Budapest, 1874. Eggenberger. 220p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt példány.
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten II/2, IV/2, V/1. Bde. Hrsg. Friedrich Kraus, Theodor Brugsch. Berlin-Wien, 1919/1921/1925, Urban & Schwarzenberg. Színes és fekete-fehér szövegközi képekkel, valamint táblákkal illusztrált, jó állapotú könyvek, kiadói félbőr kötésben (az egyiken a gerinc levált) / Illustrated, in half-leather binding (one hase a separate spine), good condi...
Travaux de maçonnerie, charpente, etc., entreprise ... d'entretien du 1er janvier 1886 au 31 décembre 1891; devis, cahier des charges, bordereau des prix. Paris, 1886; Ponts et chaussées; bordereau des prix; De l'Entreprise des Travaux de Maconnerie, Charpente, etc.... 1er janvier 1886 au 31 décembre 1891. Egybekötve, korabeli félbőr kötésben / Bound together, in original half-le...