cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) / Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker...
Cca 1920 ezüst (Ag.) díszített peremű tálca, jelzett (Dianás), mesterjellel, jó állapotban, nettó: 665g, 38×26 cm / Antique silver tray, good condition