Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: Királyfiak földjén (Rádzsputána és Gudzsarát). 60 képpel és 1 térképpel. [Bp., 1939], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.