Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/218/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-A-Foldrajzi-Tarsasag-kiadasai~200022/Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-Keope-Viktor-A-szigetek-gyongye-Aranyozott-kiadoi-egC3~II909142
909142
12464
218
Books: Issues of the Geographic Association
Leírás: Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.é.n
: németh_andrea