Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel