Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban
Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. A balatoni felvételek teljes útmutatója, a fényképeznivalók seregszemléje és a fényképező kirándulások kalauza. Fényképezés a Balatonon. Bp. 1940. HAFA. 110 p. Fűzve, kiadói borítékban.
Lengyel Györgyi: Kalocsai virágok. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó - Magyar Nők Országos Tanácsa. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.