12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bÅ‘vÃtett kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p.
Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha GyÅ‘zÅ‘ Ãrásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival.
Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.