Hauszmann A(lajos): A Magyar Királyi József Műegyetem új épületei. Bp., 1910, Hornyánszky ny. 36 p., 28 t., 28 feliratos hártyapapír. Egészoldalas alaprajzokkal és szövegközti képekkel. A szövegrész magyar-német-francia nyelven. Első egy két oldal kissé szamárfüles, a többi jó állapotban
Manual of Seamanship. Vol. II. London, 1923, His Majesty's Stationery Office. Sok képpel és illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Magyar fotoművészet 1958. Szerk.: Vadas Ernő. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok érdekes fényképpel, mellékletként a képjegyzékkel és az egyes képek technikai adataival. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1955-1959 Az Országos Művészi Fotókiállítások éa a Nemzetközi Művészi Fotókiállítások anyagai: a helyezettek névsora és díjnyertes fényképek egybekötve. Körmendi Imre fotóművész hagyatékából. Műbőr kötésben, jó állapotban.