Cs. Nagy jelzéssel: Falusi ház udvara. Olaj, farost, jelzett, fa keret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/221/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1600001/Cs-Nagy-jelzessel-Falusi-haz-udvara-Olaj-farost-jelzett-fa-keretben-34x24-cm~II954746
954746
10128
221
Leírás: Cs. Nagy jelzéssel: Falusi ház udvara. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 34x24 cm
: vörös_iván