Makó Judit (1954-): Vízi lény. Akvarell, merített papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/221/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1600001/Mako-Judit-1954-Vizi-leny-Akvarell-meritett-papir-jelzett-uvegezett-keretben-23C39732-c~II925907
925907
10105
221
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Makó Judit (1954-): Vízi lény. Akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
: vörös_iván