Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk II. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/221/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1600001/Peli-Tamas-1948-1994-Osapank-II-Olaj-pozdorjalap-jelzett-47C39741-cm~II812728
812728
10152
221
32000
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,49 EUR , 94,12 USD
Leírás: Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk II. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
: tánczos_gábor