Festmények és grafikák Tételek száma: 264
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
812728
10152
221
32000
Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk II. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm 949766
10153
221
Martin Erich Philipp (1887-1978):Úton vízért. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9cm 953274
10154
221
PJ jelzéssel: Menekültek. Fametszet, papír, 18×13 cm 949666
10155
221
Révész Kornél (1885-1944): Bárcsak mindig szép maradna! Rézkarc, papír, jelzett, 10.5×9 cm 956623
10156
221
Rippl Rónai József (1861-1927): Pihenő kutyák (Olga). Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm 956625
10157
221
Rippl Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm 949351
10158
221
30000
J. Ringeiloy jelzéssel: Pipázó vadász. Olaj, farost, antik keretben, 34×24 cm 952704
10159
221
5500
Róna Emy (1904-1988): A bátor legények. Tus, papír, jelzett, 16×20 cm 822301
10160
221
R. Schauschek Paula: Bástya 1868. Ceruza, papír, jelzett, 15×20 cm 949806
10161
221
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 949800
10162
221
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Alakok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 640250
10163
221
Sebők jelzéssel: Nem adom! Tusrajz, papír, kartonra kasírozva, 32x24cm (szakadások) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft