Festmények és grafikák Tételek száma: 264
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
940724
10260
221
"FA" jelzéssel: Csíkdelnek, Erdély. Ex libris Dr. Szij Rezső, fametszet, papír, 14,5×10 cm 954896
10261
221
Jelzés nélkül: Ex libris Max de Vortheim, offset, papír, 7,5×5,5 cm 954889
10262
221
Jelzés nélkül: Ex libri Andreae Quirini P[atricius] V[enetianus]. Rézkarc, papír, 5,5×4,5 cm 954851
10263
221
Jelzés nélkül: Ex libris W. J. Humfrys, fametszet, papír, 9×6 cm 954811
10264
221
Jelzés nélkül: Bos frugi (a bolognai Bovio-család ex librise 1780), rézkarc, papír, 7×4 cm 954765
10265
221
Jelzés nélkül: Ex libris Volkmar Heklufialls [Wissmüller], rézkarc, papír, 7×5,5 cm 954663
10266
221
Jelzés nélkül: Ave Maria. Livraria Braamcamp-Freire (Anselmo Braamcamp-Freire (1849-1921) portugál történész, politikus ex librise), klisé, papír, 10,5×8 cm 954652
10267
221
Jelzés nélkül: Crosse, ex libris, rézmetszet, papír, 10×7 cm 954649
10268
221
Jelzés nélkül: Ex libris Lagotelleru, rézmetszet, papír, 12,5×7,5 cm 954637
10269
221
Gise Hohenlohe [Katharina "Kitty" von Gise, née Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst] (1868-1952): 7 db ex libris 1903-1910: klisé, papír, jelzett a klisén, különböző méretekben 954624
10270
221
Jelzés nélkül: Ex libris Boston Public Library, klisé, papír, 8,5×8,5 cm 954622
10271
221
900
Jelzés nélnkül: Ex libris IX. Frimurar-Provinsens Bibliotek, klisé, papír, 7,5×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft