Keleti Károly: Hazánk és népe. A közgazdaság és társadalmi statistika szempontjából.
Budapest, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott gerinc, színezett lapszél. Első oldalon Dr. Kiss Károly ügyvéd könyvtára körpecséttel ellátva. Jó állapotú.