Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV.-XIX. század. 80 Színes hasonmással.
1939-es kiadás reprint változata. Dabas, 1984, Dabasi Nyomda. Egészvászon kötésben, fedő lap díszítéssel. Gerincnél a sarok viseletes.