Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.
Dulovits Jenő: Művészeti fényképezés. A szerző 200 fényképével és 7 rajzával. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben, fedőborító kissé kopottas, de jó állapotú.