Stern, Mendel Bri [Max Emanuel]: Festgebete der Israeliten. 1. és 7. kötet, 8. kiad. Pozsony, 1880-1881. Héber nyelven, német kommentárral. Aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, a borító kicsit kopott.
Izraelita imakönyv, félbakelit borítással, fém díszítéssel és csattal. Budapest, 1906, Schlesinger Jos. Gerincnél kívülről elvált, hátsó borító széle kissé töredezett. méret 13x18cm / 1906 Jewish prayerbook in velvet cover, with metallic ornaments 13x18 cm