Pallérozott Mezei Gazdaság Mellyet A' Magyar Mezei Gazdaság Tökélletesebbítésére Haza' A' Haza Természetéhez A' Nemzeti Állapotjához Szabva Theorice és Practice Kidolgozott Kisszántói Pethe Ferentz. Második Darab. Posonban, Belnay' Maradéki' Nyomtatószerivel. 1808-1819-dik esztendőben. Kiadói félbőr kötésben. Gerinc hibás. Ritka!
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, szerzői kiadás. Színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kopott, laza, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)