Könyvek: Orvosi könyvek Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
939187
12880
221
Books: Medical and pharmaceutical books
Müller J.P.: Az én módszerem. Szenteljünk naponként 15 percet egészségünknek. 41 természet után felvett képpel, egy szoborképpel és egy időtáblázattal. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban. 956975
12881
221
Dr. Varga Ervin: Idegesség-betegség. Bp., 1961, Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 956923
12882
221
Dr. Vincze Jenő: Betegségek és gyógyításuk. Egészségügyi kislexikon. Bp., Élet és Egészség Kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 955618
12883
221
Alexandre Dumas: Egy orvos feljegyzései. I-IV. kötet. Bp., 1975, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott fedőlap, gerinc, papír fedőborítóval. Szép állapotú. 924081
12884
221
Weininger, Otto: Nem és jellem. Bp., é. n., Dick Manó. Orvosfilozófiai könyv. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 425023
12885
221
De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, aranyozott egészvászon kötésben, gerincén apró sérülésekkel 809008
12886
221
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. 919078
12887
221
Dietz, David: Az orvostudomány csodái. Bp., 1942, Nova Irodalmi Intézet. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban. 919031
12888
221
Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1936, Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Papírkötésben, az elülső borító levált, egyébként jó állapotban, ceruzás jegyzetekkel, ex libris bejegyzéssel. 924835
12889
221
Magyar bábakönyv. Bp.1942. Magyar Kir.Állami ny.1 t.címkép. 355 l. 12 l. Sok szövegközti illusztrációval. Kiadói papírkötésben. 918991
12890
221
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban. 918993
12891
221
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft