Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
857318
11187
221
15000
Dresden gyertyatartó, kisebb lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett, négy ágú, m:35 cm 903782
11188
221
Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked 955219
11189
221
Bögre "Beim -Sprudel in Karlsbad 210gr., 1900" felirattal, matricás, hibátlan, aranyozott szél kopottas. 12cm 955193
11190
221
Bögre "Sprudel- Colonnade, Karlsbad 210gr.,1925" felirattal, matricás, hibátlan, az aranyozott szél kopottas. 12cm 955004
11191
221
4db Moritz Zdekauer Ausztria, aranyozott (kissé kopott), csontos tálka, 17,5 cm, hibátlan, jelzett. 955304
11192
221
Német figurális porcelán, hibával, jelzett, 9x8 cm 953727
11193
221
Német ibolyamintás porcelán kínáló, apró kopásnyomokkal jelzett, m: 14,5 cm, d: 20 cm 610296
11194
221
Carlsbad Carl Knoll, kör alakú nagy tál, grófi címerrel, jelzett, hibátlan, kopott d: 40 cm 861255
11195
221
Nem használt 6 személyes kínai tojáshéj porcelán teáskészlet eredeti díszdobozban, hibátlan állapotban, dús aranyozással / Original gold plated Chinese tea set 940146
11196
221
Rózsákkal, apró virágokkal díszített porcelán lámpa, lámpaernyővel, virágokon apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 34 cm 837384
11197
221
Patikai fedeles tároló, "Ung. Simplex" felirattal, fehér mázzal, jelzett, máz hibákkal, m:26 cm, d:22 cm 912744
11198
221
6500
Jelzett kínai mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft