cca 1890 Vasúttörténeti lelet, 16 kg súlyú fotóalbum, benne ötszáznál több, - a Roessemann és Kühnemann Vasgyár által gyártott - vasúttechnikai berendezés és jármű kfl méretű fényképe, a fotók 90 százaléka sértetlen, az album restaurálásra szorul, alsó szélét víz érte, 48x35x15 cm, érdemes megnézni, mert ilyen gyűjtemény igazán ritkán bukkan elő / 1890 Huge photo collection with more than 500 phot...
cca 1970-1990 Főtaxis események, karambolok, gépkocsi sérülések és egyéb események negatívgyűjteménye, 36 kisfilmes dobozban ezernél több felvétel, a negatívok mérete 24x36 mm, többnyire tekercsben, vágatlanul, némelyikhez adatok is.