Eszter könyve. Az Ortodox Zsidó Népasztal Egyesület ajándéka. Budapest, Az Ortodox Zsidó Népasztal Egyesület. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
Kondor Ignácz : A peszáchi hagada régi héber szövegben. Házi szertartásra és iskolai használatra. Viseltes, kiadói kemény kötésben. Haggada Sel Pesach. (translated and commented)(with old Hebrew text. For home ceremony and school use.) Budapest, 1892. Lőwy M. E. Son publ. 74 pages (original,worn-out hardcover).
Patai József: Héber költők. Harmadik kötet. Franciaországi, Itáliai, Palesztinai, és Yemeni héber költők. (XIII-XVII. század) Budapest, é.n., Mult és jövő kiadása. Kissé szakadozott, kiadói papír kötésben.
Machsor. Die sammtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung von S. G. Stern. Erster teil: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Budapest, 1912, Jos. Schlesinger. Izraelita imakönyv. Héber és német nyelven. Viseltes, kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben.