Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lip...
Gabányi János: A magyar nemzet története. V. köt. Bp., 1935, Magyar Királyi Honvédelmi Minister. Sok érdekes képpel az 1871-19120 közötti történelemhez kapcsolódóan, helyenként lapszéli jegyzetekkel. Félvászon kötésben, jó állapotban
Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, (1935) Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőlap, egyébként jó állapotú.
Ottlik László: A politikai rendszerek története. Középkor és újkor a világháborúig. Bp., 1940, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár 127.). Papírkötésben, jó állapotban.
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában, Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948, Magyar Írás. Kiadói félászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásőrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.