Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.
Thanhoffer Lajos, Dr.: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Orvosok és egyetemi hallgatók használatára írta - - tanár.Budapest, 1894, Eggenberger. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Bernstein, A.: A természet könyve. Közérdekű olvasmányok köréből. Tizedik-tizenharmadik füzet. Fordította: Nagy István. Budapest, 1875, Franklin-Társulat. Viseltes, félvászon kötésben.
Heir, Martin (szerk.): The twentieth century encyclopedia of printing. Chicago, 1930, Graphic Arts Publishing Company. Aranyozott,dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotú.
Szabó Ignácz: A lég. Népszerű légtünettan (Meteorologia). Különös tekintettel hazánk légtüneti viszonyaira. A művelt rendek szükségeihez alkalmazva. Két földabrosszal és ábrákkal. Budapest, 1874. Eggenberger. 220p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt példány.
Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen című munkája nyomán hazai viszonyokhoz alkalmazkodva. Rengeteg képpel. Bp., 1908 Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.