1870- "Katonai Érdemkereszt" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, a szalag rögzítő pántja elhajolt T:2,2- kis zománchiba Hungary 1870- "Military Merit Cross" enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, bended fixing strap in the ribbon C:XF,VF small enamel error NMK 156.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF NMK 249.
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:VF
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem", "A" fémjel peremen, Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration with hallmark on edge, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF