1919 Arthur Paunzen (1890-1940): 15 Aktzeichnungen című mappából mind a 15 db alkotás. Színezett litográfia, papír, ceruzával jelzett mindegyik!! / Austrian artist 15 p. erotic graphic. Lithograph, all of them signed with pencil 28x35 cm