3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
3 db metszet: Henry André (1857-1932): Ex libris Bargalló, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, 12×10 cm + Harry Soane (1831-1912): Ex libris Frederick Hall, fametszet, papír, 7×6 cm + Jelzés nélkül: Russel Spokes családi címer, acélmetszet, papír, 7,5×5,5 cm + Jelzés nélkül: Leclerq családi címer, rézkarc, papír, 9×7,5 cm