4 000 Ft
10,61 EUR, 11,43 USD
6 db ex libris: Jelzés nélkül: Ex libris Boston Public Library, klisé, papír, 8,5×8,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libri Andreae Quirini P[atricius] V[enetianus]. Rézkarc, papír, 5,5×4,5 cm; Jelzés nélkül: Ave Maria. Livraria Braamcamp-Freire (Anselmo Braamcamp-Freire (1849-1921) portugál történész, politikus ex librise), klisé, papír, 10,5×8 cm; Jelzés nélkül: Ex libris W. J. Humfrys, fametszet, papír, 9×6 cm; 2 db libris Rudolf von Gutmann (1880-1966) gyűjteményéből, 1 db rézkarc és 1 db klisé, papír, hátulján jelzett, 6×5,5 illetve 10,5×8 cm