4 400 Ft
11,67 EUR, 12,57 USD
7 db metszet: Jelzés nélkül: Ex libris, rézmetszet, papír, 10,5×9 cm; W Oleszyoach jelzéssel: Bibliotekl Alexandra Fusieckiego, 1839, rézkarc, papír, jelzett, 4,5×7 cm; Rudolf Kratochwil: Ex libris Ludwig Schlesinger, klisé, papír, 138. sz. sorszámozott példány, 9,5×6 cm; Jauner jelzéssel: Ex libris Josefi Alfredi Scherzer, rézmetszet, papír, 4,5×7 cm; Jelzés nélkül: Joannes Steyger címer, fametszet, papír, 10×7,5 cm; Jelzés nélkül: William Constable címer, rézmetszet, papír, 9,5×6,5 cm; Jelzés nélkül: Thomas Bever címer, rézmetszet, papír, 7,5×6,5 cm