Törleyné Piukovics Magdolna (1920-2004): Női portré. Pasztell, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/226/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~400001/Torleyne-Piukovics-Magdolna-1920-2004-Noi-portre-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keret~II977458
977458
10147
226
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,55 EUR , 10,29 USD
Leírás: Törleyné Piukovics Magdolna (1920-2004): Női portré. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x54cm