Festmények és grafikák

Tételek száma: 215

7 db metszet: Jelzés nélkül: Ex libris, rézmetszet, papír, 10,5×9 cm; W Oleszyoach jelzéssel: Bibliotekl Alexandra Fusieckiego, 1839, rézkarc, papír, jelzett, 4,5×7 cm; Rudolf Kratochwil: Ex libris Ludwig Schlesinger, klisé, papír, 138. sz. sorszámozott példány, 9,5×6 cm; Jauner jelzéssel: Ex libris Josefi Alfredi Scherzer, rézmetszet, papír, 4,5×7 cm; Jelzés nélkül: Joannes Steyger címer, fametszet, papír, 10×7,5 cm; Jelzés nélkül: William Constable címer, rézmetszet, papír, 9,5×6,5 cm; Jelzés nélkül: Thomas Bever címer, rézmetszet, papír, 7,5×6,5 cm
10204.

7 db metszet: Jelzés nélkül: Ex libris, rézmetszet, papír, 10,5×9 cm; W Oleszyoach jelzéssel: Bibliotekl Alexandra Fusieckiego, 1839, rézkarc, papír, jelzett, 4,5×7 cm; Rudolf Kratochwil: Ex libris Ludwig Schlesinger, klisé, papír, 138. sz. sorszámozott példány, 9,5×6 cm; Jauner jelzéssel: Ex libris Josefi Alfredi Scherzer, rézmetszet, papír, 4,5×7 cm; Jelzés nélkül: Joannes Steyger címer, fametsz...

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

4 db metszet: Jelzés nélkül: Patientia fit victrix, családi címer, fametszet, papír, 5×4 cm; Jelzés nélkül: 2 db klisé: címer és fegyveres őr, klisé, papír, 7×5 és 11×8,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libris Es. Tegnér, klisé, papír, 9,5×8 cm; Jelzés nélkül: Családi címer, fametszet, papír, 8,5×6 cm
10205.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

6 db ex libris: Jelzés nélkül: Ex libris Boston Public Library, klisé, papír, 8,5×8,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libri Andreae Quirini P[atricius] V[enetianus]. Rézkarc, papír, 5,5×4,5 cm; Jelzés nélkül: Ave Maria. Livraria Braamcamp-Freire (Anselmo Braamcamp-Freire (1849-1921) portugál történész, politikus ex librise), klisé, papír, 10,5×8 cm; Jelzés nélkül: Ex libris W. J. Humfrys, fametszet, papír, 9×6 cm; 2 db libris Rudolf von Gutmann (1880-1966) gyűjteményéből, 1 db rézkarc és 1 db klisé, papír, hátulján jelzett, 6×5,5 illetve 10,5×8 cm
10206.

6 db ex libris: Jelzés nélkül: Ex libris Boston Public Library, klisé, papír, 8,5×8,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libri Andreae Quirini P[atricius] V[enetianus]. Rézkarc, papír, 5,5×4,5 cm; Jelzés nélkül: Ave Maria. Livraria Braamcamp-Freire (Anselmo Braamcamp-Freire (1849-1921) portugál történész, politikus ex librise), klisé, papír, 10,5×8 cm; Jelzés nélkül: Ex libris W. J. Humfrys, fametszet, papír, ...

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

4 db metszet: Jelzés nélkül: a Feldschützenverein Luzern címere, klisé, papír, 14,5×11,5 cm; HSM jelzéssel: Ex libris Iames Roberts Brown, papír, fametszet, 7×5 cm; Thomas Walpole (1805-1881) tiszteletes ex librise, rézmetszet, papír, 7×6,5 cm; Friedrich Teubel (1884-1965): 2 db ex libris 1943-1946, rézmetszet, papír, jelzett, 6×5 illetve 6,5×6,5 cm
10207.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

8 db metszet: Jelzés nélkül: Theodore Henry Broadhead címer, rézmetszet, papír, 11×9 cm; Jelzés nélkül: Reverend John Henry Ellis M. A., Trinity College Cambridge, címer, rézmetszet, papír, 7,5×5,5 cm; Jelzés nélkül: The trustees of the South African Museum, litográfia, papír, 10×6,5 cm; Jelzés nélkül: Cervantes-címer, rézmetszet, papír, 8,5×7 cm; Jelzés nélkül: De la libreria del Marques de Zayas, rézmetszet, papír, 10×9,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libris Henry James Theodore Wood 1896, rézmetszet, papír, 12×8,5 cm; Jelzés nélkül: Sainthill of Sainthill Devon címer, rézmetszet, 16×11 cm; Jelzés nélkül: Lieutenant Colonel Edward Francis Moore címer 1819, rézmetszet, papír, 15×11 cm
10208.

8 db metszet: Jelzés nélkül: Theodore Henry Broadhead címer, rézmetszet, papír, 11×9 cm; Jelzés nélkül: Reverend John Henry Ellis M. A., Trinity College Cambridge, címer, rézmetszet, papír, 7,5×5,5 cm; Jelzés nélkül: The trustees of the South African Museum, litográfia, papír, 10×6,5 cm; Jelzés nélkül: Cervantes-címer, rézmetszet, papír, 8,5×7 cm; Jelzés nélkül: De la libreria del Marques de Zayas...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

3 db régi metszet: Khikwoeds jelzéssel: Colonel Geo. Callander of Craigforth, rézmetszet, papír, 9×6,5 cm; P. Voigt jelzéssel: Ex libris Ernst von Brauchitsh, rézmetszet, papír, 9×6,5 cm; H. Volmar jelzéssel: Ex libris Richard Stevdel, litográfia, papír, 11×7,5 cm
10209.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

4 db régi különböző technikával készült metszet: E. de Malval: Ernesta R. Mérignac, rézmetszet, papír, 12×8 cm; Jelzés nélkül: Ex libris Comitissae Maurocenae, klisé, papír, 8×8 cm; Jelzés nélkül: UFSQ címer, acélmetszet, papír, 8×7 cm; Jelzés nélkül: Ex libris of Pratt, klisé, papír, 13×9 cm
10210.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

30 különböző érdekes Ex libris, több közülük jelzett
10211.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

15. ex libris kongresszus, Bled, 1974. Ex libris, jelzett, 11×8 cm
10212.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29

10 db Tájkép, tempera, karton, jelzés nélkül, 40×50 cm
10213.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Ismeretlen alkotó: Óvárosi Szentháromság Templom (Dunaújváros, Dunapentele) ólomüveg ablakainak tervrajzai (1:1). Grafit, papír, egyiken pecsét (püspöki iroda) kisebb szakadásokkal, összesen:6 db, 118×38 cm
10214.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft