7 db metszet: Jelzés nélkül: Ex libris, rézmetszet, papír, 10,5×9 cm; W Oleszyoach jelzéssel: Bibliotekl Alexandra Fusieckiego, 1839, rézkarc, papír, jelzett, 4,5×7 cm; Rudolf Kratochwil: Ex libris Ludwig Schlesinger, klisé, papír, 138. sz. sorszámozott példány, 9,5×6 cm; Jauner jelzéssel: Ex libris Josefi Alfredi Scherzer, rézmetszet, papír, 4,5×7 cm; Jelzés nélkül: Joannes Steyger címer, fametsz...
4 db metszet: Jelzés nélkül: Patientia fit victrix, családi címer, fametszet, papír, 5×4 cm; Jelzés nélkül: 2 db klisé: címer és fegyveres őr, klisé, papír, 7×5 és 11×8,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libris Es. Tegnér, klisé, papír, 9,5×8 cm; Jelzés nélkül: Családi címer, fametszet, papír, 8,5×6 cm
6 db ex libris: Jelzés nélkül: Ex libris Boston Public Library, klisé, papír, 8,5×8,5 cm; Jelzés nélkül: Ex libri Andreae Quirini P[atricius] V[enetianus]. Rézkarc, papír, 5,5×4,5 cm; Jelzés nélkül: Ave Maria. Livraria Braamcamp-Freire (Anselmo Braamcamp-Freire (1849-1921) portugál történész, politikus ex librise), klisé, papír, 10,5×8 cm; Jelzés nélkül: Ex libris W. J. Humfrys, fametszet, papír, ...
4 db metszet: Jelzés nélkül: a Feldschützenverein Luzern címere, klisé, papír, 14,5×11,5 cm; HSM jelzéssel: Ex libris Iames Roberts Brown, papír, fametszet, 7×5 cm; Thomas Walpole (1805-1881) tiszteletes ex librise, rézmetszet, papír, 7×6,5 cm; Friedrich Teubel (1884-1965): 2 db ex libris 1943-1946, rézmetszet, papír, jelzett, 6×5 illetve 6,5×6,5 cm
8 db metszet: Jelzés nélkül: Theodore Henry Broadhead címer, rézmetszet, papír, 11×9 cm; Jelzés nélkül: Reverend John Henry Ellis M. A., Trinity College Cambridge, címer, rézmetszet, papír, 7,5×5,5 cm; Jelzés nélkül: The trustees of the South African Museum, litográfia, papír, 10×6,5 cm; Jelzés nélkül: Cervantes-címer, rézmetszet, papír, 8,5×7 cm; Jelzés nélkül: De la libreria del Marques de Zayas...
3 db régi metszet: Khikwoeds jelzéssel: Colonel Geo. Callander of Craigforth, rézmetszet, papír, 9×6,5 cm; P. Voigt jelzéssel: Ex libris Ernst von Brauchitsh, rézmetszet, papír, 9×6,5 cm; H. Volmar jelzéssel: Ex libris Richard Stevdel, litográfia, papír, 11×7,5 cm
4 db régi különböző technikával készült metszet: E. de Malval: Ernesta R. Mérignac, rézmetszet, papír, 12×8 cm; Jelzés nélkül: Ex libris Comitissae Maurocenae, klisé, papír, 8×8 cm; Jelzés nélkül: UFSQ címer, acélmetszet, papír, 8×7 cm; Jelzés nélkül: Ex libris of Pratt, klisé, papír, 13×9 cm