2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, laza gerinccel.