1942 Az Országos Ügyvédszövetség Határidő-naplója az 1942. évre. Szerk.: Vadász Béla. Bp., Minerva Nyomda. Különféle kézírásos bejegyzésekkel. Kissé kopott vászonkötésben, apró szakadással, egyébként jó állapotban.