Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré, olaj, papír, üvegezett fa k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/229/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~3/Istokovits-Kalman-1898-1990-Noi-portre-olaj-papir-uvegezett-fa-keretben-43-5C39729-5-cm~II1011240
1011240
10081
229
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 74,27 EUR , 80,00 USD
Leírás: Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 43,5×29,5 cm
: vörös_iván