Jelzés nélkül: Kislány birkákkal, olaj, vászon, 103,5×64 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/229/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~3/Jelzes-nelkul-Kislany-birkakkal-olaj-vaszon-103-5C39764-cm~II996424
996424
10256
229
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 47,75 EUR , 51,43 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Kislány birkákkal, olaj, vászon, 103,5×64 cm
: Sys