1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Old Church Tower and Captain John Smith Monument, Jamestown, Virginia. Rézkarc, jelzett, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×24,5 cm