Festmények és grafikák Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1000577
10230
229
Olvashatatlan jelzéssel: Vízesés a nagy hegyek árnyékában, olaj, vászon, díszes fa keretben, 98,5×48,5 cm 978695
10231
229
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×18 cm 1000719
10232
229
13000
Olvashatatlan jelzéssel: Fjord, olaj, fa, gazdagon díszített keretben, 17×12 cm 1023545
10233
229
Olvashatatlan jelzéssel: Télutó a városban, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 39,5×31,5 cm 1000808
10234
229
Olvashatatlan jelzéssel: Házak tavasszal, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×22 cm 996564
10235
229
Olvashatatlan jelzéssel: Szamos, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 40×27,5 cm 999159
10236
229
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő férfi. szén, papír, szakadással, 60×42 cm 998526
10237
229
Olvashatatlan jelzéssel: Az igazság mérlege, nyomat, fa, üvegezett keretben, 46,5×33 cm 1024485
10238
229
Olvashatatlan jelzéssel: Lány kutyával. Akvarell, papír, jelzett, 21x15 cm 1026878
10239
229
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, festék lepattanásokkal, 80×60 cm 1028102
10240
229
Olvashatatlan jelzéssel: Pécsi Szent Péter és Szent Pál Székesegyház. Grafit, papír, 24×33 cm 1021653
10241
229
Olvashatatlan jelzéssel: Hidak a Szajnán, olaj, vászon, 50×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft