1 000 Ft
18
Ezredéves kiállÃtási emlék Budapest, 1896. A fényképészeti szövetkezés kiadása. Kihajtható fotóalbum a millenniumi kiállÃtás helyszÃneirÅ‘l, összesen 10 db fénykép, aljukon feliratozva, különbözÅ‘ méretben, aranyozott, dÃszes vászonkötésben, egy helyütt modern ragasztással