cca 1905 Tolsztoj (1828-1910) orosz író időskori portréja a Sojusfoto archívumából, 1941-ben azért közli a sajtó, mert Tolsztoj életéről filmet forgattak Oroszországban, pecsétek, feliratok a hátoldalon, 22x17 cm
1963 Honthy Hanna (1893-1978) Kossuth-díjas színésznő, operettprimadonna 70. születésnapján ünnepséget rendeztek a Művelődésügyi Minisztériumban, ahol pályatársai és a kormány képviselői köszöntötték, 17x23 cm
Mendelssohn Edit harmonikaművész portréfotója, "Herendi" jelzéssel, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 37,5×28 cm + 5 db egyéb fénykép a művésznőről + 6 db különféle régi családi okmány
Ezredéves kiállítási emlék Budapest, 1896. A fényképészeti szövetkezés kiadása. Kihajtható fotóalbum a millenniumi kiállítás helyszíneiről, összesen 10 db fénykép, aljukon feliratozva, különböző méretben, aranyozott, díszes vászonkötésben, egy helyütt modern ragasztással