1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
3 db könyv: Csizmadia Ervin: A Medgyessy-talány. A nemzeti középtől (a) végig. Bp., 2004, Századvég. + hozzá tartozó kiegészítőkötet: Csizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt". Interjú Medgyessy Péterrel. Bp., 2004, Századvég. Papírkötésben, jó állapotban.; Magyarok úton az Európai Parlamentbe. Milyen munka vár a magyar képviselőkre az Európai Parlamentben? Szerk.: Wahl, Jürgen. Bp., 2002, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.; Tájékoztató a Magyar Honvédség nemzeti hagyományokat tükröző öltözeti rendszeréről és az új hadiruházat fejlesztéséről. Bp., é. n., MH Ruházati Szolgálatfőnökség. Kopottas papírkötésben, egyébként jó állapotban.